Všechny námi nabízené produkty splňují normy ISO.

PROTITAHOVÉ FÓLIE

 • originální švédská protitahová fólie SPANTEX, v plošné gramáži od 60g do 250g/m2, v různých barevných provedeních.

  Námi dodávaná fólie je vysoce kvalitní a zaručuje bezproblémové zpracování, protože nezanáší filtry, nepropouští lepidlo, nezatrhává se při frézování do plochy a má velmi dobrou přilnavost. Tyto výborné vlastnosti zpracování nabízí pouze naše originální protitahová fólie na rozdíl od náhražek jako je např. pytlový nebo sulfitový papír, často za protitahové fólie zaměňované.

  Na našem trhu je nejčastěji používaná gramáž 90g/m2 v přírodní barvě. Protitahová fólie se používá z druhé strany desky proti dýze nebo laminátu, např. na zadní strany zárubní, kuchyňských desek, parapetů, obložení, parket.

PROTITAHOVÉ VLHKUVZDORNÉ FÓLIE

 • originální švédská protitahová fólie SPANTEX se zvýšenou odolností proti prostupu vlhkosti, v plošné gramáži od 140g až do 425g/m2. Tato fólie se skládá ze tří vrstev, mezi dvě vrstvy klasické protitahové fólie je zalisovaná vrstva polyethylenu, která působí jako bariéra proti vlhkosti.

  Nejzajímavější pro náš trh se jeví 425g/m2 bělená protitahová fólie, která se dá využít proti velmi silným materiálům jako je např. HPL. Oproti klasickým HPL protitahům je cenově mnohem přijatelnější a nesrovnatelně jednodušeji se zpracovává. Námi dodávaná fólie je vysoce kvalitní a zaručuje bezproblémové zpracování, protože nezanáší filtry, nepropouští lepidlo, nezatrhává se při frézování do plochy a má velmi dobrou přilnavost.

ZÁKLADOVACÍ FÓLIE BRUSNÉ

 • lze je přebrousit a lakovat, využití např. na lakované dveře, nábytek

ZÁKLADOVACÍ FÓLIE S VRSTVOU LAKU

 • tato fólie má na sobě již jednu speciální vrstvu laku přizpůsobenou k dalšímu lakování jakýmkoliv typem laku nebo barvy, vhodnější na bezvadně upravený povrch

DEKORAČNÍ FÓLIE

 • ukončovací nábytkářské fólie vhodné k obalování, lisování a kašířování, velký výběr dřevo dekorů a uni barev

CPL LAMINÁTY

 • vysoce kvalitní materiál vhodný k lisování a kašírování, možno i obalit, velký výběr dřevodekorů a uni barev

protitahová fólie

Hala

ukončovací fólie